سوالات متداول

برای ویزیت آنلاین از طریق لینک زیر اقدام کنید
https://app.clinicghodad.com/

ویزیت به صورت آنلاین است و شما می‌توانید با ورود به نرم افزار، انتخاب پزشک و پرداخت هزینه شرح حال خود را به پزشک اعلام کنید تا پزشک پاسخگوی شما باشد.

برای ویزیت حضوری در ساعات کاری مطب با مطب تماس بگیرید.

امکان بازگشت وجه وجود ندارد، پس ویزیت خود را به صورت آنلاین ادامه دهید چراکه در صورت مراجعه به مطب، امکان استفاده از هزینه پرداختی وجود ندارد و باید در مطب هزینه ویزیت را پرداخت کنید.

برای بررسی پاسخ خود ابتدا به پنل کاربری رفته و سپس روی گزینه ویزیت‌ها بزنید، روی ویزیت فعلی خود کلیک کنید تا بتوانید پاسخ پزشک را ببینید یا چت را ادامه دهید.

در صورتی که هنگام پرداخت با خطا مواجه شدید، مبلغ تا ۷۲ ساعت کاری به حساب شما برگشت می‌خورد، در صورت عدم بازگشت وجه از طریق پشتیبانی و ثبت تیکت جدید اطلاعات پرداختی را اعلام نمایید تا ویزیت برای شما باز شود.

ویزیت به صورت آنلاین است، بعد از پرداخت به قسمت ویزیت‌ها رفته و به سوالات اولیه پرستار پاسخ دهید تا پس از آن پزشک شما را ویزیت کند.

بعد از پرداخت موفق و پاسخ گویی به سوالات پرستار، تا ۴۸ ساعت بعد پزشک پاسخ شما را می‌دهد و تا پایان ویزیت امکان برقراری ارتباط با پزشک وجود دارد.

بعد از پاسخ‌گویی پزشک و تجویز دارو یا آزمایش، ویزیت توسط پزشک بسته می‌شود و تا ۲۴ ساعت امکان پرسش سوال از پزشک وجود دارد؛ اما بعد از آن و برای ویزیت‌های بعدی باید هزینه مراجعه مجدد پرداخت شود.

درصورت عدم دسترسی برای ویرایش به پشتیبانی تیکت می‌زنید و درخواست اصلاح اطلاعات کاربری می‌کنید.

پیمایش به بالا